czwartek, 28 sierpnia 2014

Zmiany, zmiany, zmianyJeśli ktoś przeczytał mojego ostatniego posta po wielkim powrocie do żywych, na pewno zauważył, że zmienił się wygląd bloga. Dlaczego? A to dlatego, że nie chcę już pisać tylko o kosmetykach i to naturalnych. Ten zlepek słów, bardzo ogranicza. Przecież jest tyle ciekawych tematów!

O czym będzie pisać Angie? O tym, co fascynuje ją na co dzień. O tym, czym aktualnie żyje. O tym, co testuje, bo testować można przecież tyle rzeczy, metod, miejsc...

Ponieważ blog ma być odskocznią od codzienności, będzie to tematyka lekka. Nie żegnam na zawsze tematów kosmetycznych. Pewnie nie raz się pojawią, ale chciałabym również pisać o modzie, kulturze, miejscach, stylu życia, związkach, rodzinie... Nie chcę się ograniczać, bo pisanie bloga to ma być przyjemność, a nie narzucanie sobie sztywnych ram.

Dobra dość tego planowania. Nawiasem mówiąc planowanie, to jedna z fajniejszych części pisania bloga, a jeszcze fajniej jest gdy ten plan udaje się zrealizować. A wiec nie gadać - działać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...